Novinky

Pracujeme se špičkovou kosmetikou.

Používáme kadeřnické přípravky, produkty, služby, technologie firmy L´oréal Professionnel, která je celosvětovou jedničkou v kosmetickém průmyslu a je volbou mnoha světových kadeřníků. Produkty a kolekce barev této značky pomáhají kadeřníkovi vytvářet služby na míru a na vysoké úrovni. Kadeřník naslouchá Vašim přáním a je schopen vyzdvihnout to, co je na Vás jedinečné. Krásné vlasy jsou základ každé ženy v každém věku.Kadeřnictví Trendy účesy 2017 – vize pro střihy, barvy a styling

Kadeřnictví

Účesy 2017 budou fandit různým barveným zpestřením. Na stránkách módních časopisů už nebudou výjimkou barevné přelivy, oblíbenou budou stříbrné odstíny a našedlé pastely. Barva do střihu bude čím dále tím běžnější. Střihy vlasů 2017 budou často asymetrické, kontrastně vrstvené a jen stěží dokážete říct, jestli jde o dlouhé nebo krátké dámské vlasy. Čím dál tím více se prosadí multibarevnost účesů. Po delší odmlce se účesy 2017 opět promění na výrazné prstýnkové kudrlinky. „Květákové“ hlavy jako z 80. let se opět dostanou na výsluní. Trendy pro tento rok bude také nestárnoucí mikádo - vždy moderní, in, šik, s možností mnoha variant střihů i stylingu.

Headlines - ilustrační foto

My vám chceme představovat nejen nové účesové novinky, ale pomoci vám řešit vaše problémy s vlasy, naučit vás, že i vlásky potřebují zdravou výživu a živě otestovat všemožné přírodní metody a prostředky péče o vlasy. Chceme najít řešení pro každého, kdo bojuje s lupy ve vlasech, koho trápí vypadávání vlasů, i pro každého, kdo má řídké či příliš jemné vlasy. Naučíme vás porazit suché vlasy i naopak mastné vlasy a zvítězit rovněž nad řadou i jiných problémů.

3D střih - ilustrační foto

Naši kadeřníci absolvují pravidelná školení a vzdělávání, valorizujeme naše ceny s cílem udržet si věrnost součastných zákazníků a snažíme se neustále získávat zákazníky nové. Přijďte se přesvědčit. Můžete si zde i koupit dárkové poukázky pro své nejbližší. Nabízíme mnoho variant účesů, od jednoduchého ostříhání až po složité účesy.

Brulage - ilustrační foto

Naším hlavním cílem je v našem kadeřnictví nabídnout kvalitní a profesionální kadeřnické služby, vždy podle přání a nálady zákazníka.

Slavnostní účesy - ilustrační foto

Slavnostní a společenské účesy

Kreativní slavnostní a zářivé účesy nejen pro Vaši svatbu, večírek či ples, ale kdykoliv, kdy si chcete připadat výjimečně krásná.

Posunout stránku nahoru
Posuvník
Posunout stránku dolů