Novinky

Pracujeme se špičkovou kosmetikou.

Používáme kadeřnické přípravky, produkty, služby, technologie firmy L´oréal Professionnel, která je celosvětovou jedničkou v kosmetickém průmyslu a je volbou mnoha světových kadeřníků. Produkty a kolekce barev této značky pomáhají kadeřníkovi vytvářet služby na míru a na vysoké úrovni. Kadeřník naslouchá Vašim přáním a je schopen vyzdvihnout to, co je na Vás jedinečné. Krásné vlasy jsou základ každé ženy v každém věku.

Kosmetika Kosmetika

Pravidelná péče v kosmetickém salónu zajišťuje pleti maximální zdraví a učinný boj proti stárnutí. Kosmetické masáže působí na psychiku, přináší uvolnění, odstaňuje stres, tělesnou a psychickou únavu. Rehabilitují pokožku a zlepšují její vláčnost. Vzhled tváře může být výrazně změněn. Výrazně zjemňují vrásky, zlepšují stav pleti a její tonus, uvolňuje svaly, spouští samočistící procesy v těle.

Michaela Hoffmannová se kosmetickým službám se plně věnuje od roku 2000, kdy úspěšně dokončila studium oboru kosmetička na Středním odborném učilišti. Od té doby se v tomto oboru neustále vzdělává tak, aby svým zákazníkům mohla poskytovat vždy ty nejlepší služby s ohledem na aktuální trendy v kosmetice.

Pracujeme s českou kosmetikou La Chevre a Le Chaton, která obsahuje to nejlepší z přírodních mléčných produktů. Zaručuje maximální zklidnění pleti a minimální alergické reakce. Úkolem přípravků značky La Chevre je ochrana pokožky před působením vnějších negativních vlivů a před předčasnými projevy stárnutí. Selektivní kosmetika Le Chaton je určena pro náročného zákazníka. Značka Le Chaton má za cíl působit v hlubších vrstvách pokožky, zpomalovat její stárnutí a zároven zametat již viditelné stopy času (Anti-Ageing péče). Účinné látky, které patří k technologické špičce, se dovážejí od renomovaných světových firem Biotech Marine (mořské řasy, Francie), Provital a Lipotec (rostlinné extrakty a mořský plankton, Španělsko) a je pro ně charakteristická vysoká účinnost a často okamžitý efekt.

Oddělovač

Ceník služeb Ceník kosmetických služeb

Celkové kosmetické ošetření - odlíčení,povrchové číštění, úprava obočí, perliny, masáž, peeling, napářka, hloubkové čištění, maska, denní krém, sérum.

cena: 690,-

Doba ošetření 60min.

Ošetření problematické pleti – povrchové čištění (odlíčení), úprava obočí, peeling, napářka pleti, hluboké čištění pleti, maska, aplikace denního krému dle pleti.

cena: 490,-

Doba ošetření 60min.

Ostatní kosmetické služby

cena: 90,-

Úprava obočí

cena: 65,-

Barvení řas

cena: 65,-

Barvení obočí

cena: 60,-

Depilace horního rtu