Novinky

Pracujeme se špičkovou kosmetikou.

Používáme kadeřnické přípravky, produkty, služby, technologie firmy L´oréal Professionnel, která je celosvětovou jedničkou v kosmetickém průmyslu a je volbou mnoha světových kadeřníků. Produkty a kolekce barev této značky pomáhají kadeřníkovi vytvářet služby na míru a na vysoké úrovni. Kadeřník naslouchá Vašim přáním a je schopen vyzdvihnout to, co je na Vás jedinečné. Krásné vlasy jsou základ každé ženy v každém věku.

Manikúra a pedikúra Manikúra a pedikúra

Manikúra

Manikúra

Svěřte nám péči o Vaše ruce a nehty. Pracujeme s kvalitní profesionální americkou značkou O.P.I., jejíž produkty zahrnují nejen různé modelovací systémy, ale i širokou barevnou škálu laků.

Nabízené programy manikúry

Základní manikúra - relaxační zážitek pro každou ženu i muže, základní ošetření rukou a nehtů, které nabízí také masáž rukou, peeling, ošetření maskou či parafínem

P-Shine - přírodní technika úpravy nehtů pomocí speciální pasty, obsahující včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E a provitamin B5. Je to výborná metoda posílení nehtů hlavně při třepení a lámavosti, výsledky jsou viditelné již po prvních kůrách. Nehty se lesknou, jsou krásně upravené a rychleji rostou. Tato metoda je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže, kterým záleží na upraveném vzhledu svých rukou.

Modeláž nehtů UV gelem - modeláž se provádí po předchozí úpravě nehtů vhodným ošetřujícím materiálem. Tato metoda má vysoce přirodní vzhled, zároveň nepoškozuje nehtovou ploténku a vyhovuje požadavkům dermatologie. Provádí se nanášením vrstev gelu na Vaše nehty, které se působením ultrafialového světla vytvrdí. Gelové nehty Vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

Parafínový zábal - parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Vytvoří jemné rukavičky, které asi 10-15 min. předávají rukám teplo a vlhkost. Působí jako malá sauna a tím napomáhá otevírání pórů a pronikání účinných a výživných látek do pokožky. Kůže, která je před aplikací hrubá a suchá, se mění na kůži jemnou, hladkou a zvýrazní se její zdravý vzhled.

Pedikúra

Přístrojová medicinální pedikúra

Přístrojová medicinální pedikúra je odborné ošetření nohou, tedy nehtů a pokožky, při které se využívá speciální vysoko-otáčkové frézky s odsáváním.

Tato metoda pomáhá:

  • s ošetřením nehtů - dotvarováním a pročištěním
  • s mozoly a zrohovatělou kůží, která může bolestivě tlačit, zejména na ploskách nohy
  • s drobnými kuřími oky, která se odstraňují prakticky bezbolestně speciálním kroužkovým nožem
  • s rozpraskanou kůží na patách (mimo hlubokých prasklin)
  • při potížích se zarůstajícími, zdeformovanými či poškozenými nehty
Oddělovač

Ceník služeb Ceník služeb

cena: 250,-

Manikúra:

cena: 290,-

Manikúra + lak O.P.I.:

cena: 150,-

P-Shine:

cena: 150,-

Samostatné lakování:

cena: 690,-

Modeláž gelových nehtů (UV gelem):

cena: 550,-

Doplnění gelových nehtů (UV gelem):

cena: 120,-

Parafínový zábal:

cena: 350,-

Pedikúra přístrojová:

cena: 395,-

Pedikúra přístrojová + lak O.P.I.:

cena: 250,-

Potažení nehtů na nohou UV gelem: