Kadeřnictví

Hledáte trendy v dámských účesech pro rok 2021?

Tak to jste na správném místě! V našem salonu GLORIA2 nabízíme moderní účesy pro ženy, které jsou letos in. Neustále sledujeme dění kolem trendů v dámských účesech po celém světě, novinky od vlasových stylistů, nejznámějších značek a módních domů. 

A co je tedy v roce 2021 in? – platinová blond barva, pastelové barvy vlasů, krátké střihy, culíky a copy různého stylu, tvaru a velikosti. a stále trvající dodání objemu do účesu, kudrnaté účesy, mokrý vzhled, gelovaný styling a pěšinky. Pastelové barvy jsou hitem i v roce 2021. V sezóně jaro/léto je to zejména růžová a modrá, na podzim/zimu fialová a červená. V kurzu krátké vlasy, ale i ty dlouhé. My vám chceme představovat nejen nové účesové novinky, ale pomoci vám řešit vaše problémy s vlasy, naučit vás, že i vlásky potřebují zdravou výživu a živě otestovat všemožné přírodní metody a prostředky péče o vlasy.

Ze střihů dominují mikáda, při větších délkách zase uhlazenost nebo kreativní culíky. Nezáleží na tom, jestli se přebarvíte kompletně, uďeláte si melír, nebo ombré, ale je důležité, abyste se svěřily profesionálům.

Naším hlavním cílem je v našem kadeřnictví nabídnout kvalitní a profesionální kadeřnické služby, vždy podle přání a nálady zákazníka

Podívejte se do naší galerie obrázků, kde najdete i další styly účesů pro rok 2021.