O nás…

Hledáte trendy v dámských účesech pro rok 2019? Tak to jste na správném místě! Zde najdete moderní účesy pro ženy, které jsou letos in. Sledujeme dění kolem trendů v dámských účesech po celém světě, novinky od vlasových stylistů, nejznámějších značek a módních domů. 

Roku 2019 dominují stříbrné barevné odstíny, jako popelavá blond, melíry šedých a stříbrných odstínů. Dále bronzová a měděná barva. A stále je in pastelové barvení vlasů, ve kterém má prvotní místo právě růžová. Nezáleží na tom, jestli se přebarvíte kompletně, uďeláte si melír, nebo ombré, je důležité, abyste se svěřily profesionálům.

My vám chceme představovat nejen nové účesové novinky, ale pomoci vám řešit vaše problémy s vlasy, naučit vás, že i vlásky potřebují zdravou výživu a živě otestovat všemožné přírodní metody a prostředky péče o vlasy. Chceme najít řešení pro každého, kdo bojuje s lupy ve vlasech, koho trápí vypadávání vlasů, i pro každého, kdo má řídké či příliš jemné vlasy. Naučíme vás porazit suché vlasy i naopak mastné vlasy a zvítězit rovněž nad řadou i jiných problémů.

Naším hlavním cílem je v našem kadeřnictví nabídnout kvalitní a profesionální kadeřnické služby, vždy podle přání a nálady zákazníka.

Naši kadeřníci absolvují pravidelná školení a vzdělávání, valorizujeme naše ceny s cílem udržet si věrnost součastných zákazníků a snažíme se neustále získávat zákazníky nové. Přijďte se přesvědčit. Můžete si zde i koupit dárkové poukázky pro své nejbližší. Nabízíme mnoho variant účesů, od jednoduchého ostříhání až po složité účesy.

Slavnostní a společenské účesy

Kreativní slavnostní a zářivé účesy nejen pro Vaši svatbu, večírek či ples, ale kdykoliv, kdy si chcete připadat výjimečně krásná.